Biuro tłumaczeń języka czeskiego w Warszawie – Kontakt

Tłumaczenia dokumentów od A do Z

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Temat:

  Treść wiadomości:

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tlumaczczeskiego.warszawa.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BOCZKOWSKA GRAŻYNA TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY, Grójecka 104 m. 28 02-367 Warszawa, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem boczkowska.gm@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

  Dziękuję Państwu za odwiedzenie strony internetowej mojego biura tłumaczeń z języka czeskiego w Warszawie.Serdecznie zapraszam do korzystania z oferty moich usług tłumaczeniowych. Stałym klientom oferuję licznego rodzaju rabaty. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tłumaczeń specjalistycznych, w tym tłumaczeń technicznych, finansowych, tłumaczeń dokumentów samochodowych i stron www, zachęcam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do wizyty w siedzibie mojego Biura w Warszawie.
  Udzielę konsultacji, a także dokonam niezbędnej wyceny . Moje długoletnie doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń pisemnych czy konferencyjnych i symultanicznych tłumaczeń ustnych daje Państwu gwarancję stuprocentowego zadowolenia. Ofertę kieruję zarówno do klientów z Warszawy, jak również z całej Polski. Zaufajcie Państwo doświadczonemu tłumaczowi języka czeskiego.

  Biuro tłumaczeń w Warszawie

  Mgr inż. Grażyna Boczkowska
  Tłumacz przysięgły języka czeskiego
  ul. Grójecka 104 m. 28
  02-367 Warszawa
  tel.: 606-688-430
  e-mail: boczkowska.gm@gmail.com